Loading...

Yüz Gençleştirme

Yüz Gençleştirme

Leke giderme işlemidir. Leke, skar, akne, çukurlar, yanık, kesik izi gibi birçok problemi onarır. Cildin yeniden doku oluşturulmasını destekler. Kan dolaşımını hızlandırır ölü hücrelerin ciltten atılmasını sağlar. Cildin derinliklerine kolajen iletir. Ölü hücrelerin parçalanıp dokudan uzaklaştırılmasını sağlar. Sorunlu bölgede (lekeli), doku oluşumunu destekler leke ya da izin yok olmasını sağlar. Leke’ nin durumuna göre 4-6-8 seans uygulanabilir. Tek seansta ki sonuçları bile gözle görünür oranda başarılıdır. 20- 30 gün aralıklarla uygulanır.G5 İşlemi

G5 Bir sıkılaştırıcı masaj yöntemidir. Kasları hareketlendirir iken kan dolaşımını da hızlandırır. Hareketsiz ve kitleselleşmiş yağ dokularının çözünerek lenf yolu ile vücuttan atılmasını destekler. Özellikle selülitlerde çok etkilidir.

Scar Tedavi

işlemi cilt yenileme ve temizleme işlemidir.İşlem cihaz yardımıyla yapılır.Cildin gözenekleri tamamen açılarak kullanılan serumun alt katmanlara ulaşması hedeflenir.Kolejen oluşumu cilde parlaklık ve yenileme kazandırır.

Cilt Bakım İşlemleri

Cilt bakım işlemi bir çok fonksiyonu bulunan özel cihazlarla yapılır.Medikal Cilt Bakımı ,Hydrafacial teknolojisi ile birleştirilerek maksimum temizlik ,bakım sağladığı gibi ,ince kırışıklıklarda ve yorgun ifadenin toparlanmasına yardımcı olur..Bakım sırasında cildin zarar görmeden nazikçe akne, sivilce, siyah nokta gibi sorunlardan arındırılması hedeflenir. Kullanılan maske ve ürünlerle, cilt tipine göre , cilde kolejen, vitamin ,akne, leke için uygun serum takviyesi de yapılarak yenilenme süreci hızlandırılır.

Lazer Epilasyon İşlemi

8 seansta %90 bitiş garantilidir. 20 gün ile 1 ay arasında seanslarda uygulanır. Kullanmış olduğumuz cihazlar en profesyonel cihazlarındandır. Tüm seanslarda kıl ölçümü yapılır. Tüm cihazların kombinasyonu olarak üretilmiştir. Buz lazerlerdir. Lazer bölgeleri; Kol, Alt bacak üst bacak tüm bacak, Göbek, Sırt, Bıyık, yüz, özel bölge olarak geçer. Tüm vücut işlemi 4 bölgedir. Tüm Bacak ,Genital ve Koltukaltı. Tüm vücut işlemi 40 dakika ile 60 dakika aralığında yapılmaktadır.

whatsapp

© . All Rights Reserved. Design by Bilişm Noktası