Loading...

Rasping

RaspingRasping

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bölgesel incelmeye yönelik yöntemlerin de sayısı gün geçtikçe fazlalaşmaktadır. Özellikle bölgesel olarak incelme yöntemi bölgesel incelme yöntemlerinde en çok tercih edilen uygulamadır. Rasping uygulaması ile vücudun orantısına uygun olarak gerekli olan bölgesel incelme uygulaması yapılmaktadır.Rasping bölgesel incelme aslında nedir?

Rasping uygulama hem kadınlar hem de erkekler için uygulanabilmektedir. Kişinin ihtiyaçlarına ve olması gereken kilo ve vücut orantısına göre bir uygulama yöntemi seçilerek kişiye yardımcı olunmaktadır. Bölgesel olarak incelmek isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri yöntemdir. Birçok kişi özellikle göbek ve basen bölgesindeki kilodan şikayetçi olmaktadır. Bölgesel olarak çalışıldığı için vücut daha orantılı bir görünüme kavuşmaktadır.

Rasping bölgesel incelme yöntemi ne işe yarar?

Rasping incelme ya da bölgesel incelme işlemi vücuttaki fazla yağ hücrelerinden arınma bu yağlardan kurtulma yöntemidir. Kısa sürede depolanan yağ miktarının azalması ve yağlardan kurtulması sağlanır. Vücudun belirli bölgelerinde depolanan yağ hücreleri parçalanarak yağın vücuttan atılması sağlanmış olur.

Rasping incelme işlemi nasıl uygulanır ?

Rsping yöntemini uyguladığımız kişilerin beslenme alışkanlıklarına da dikkat etmesi uygulamanın daha sağlıklı olmasında etkili olmaktadır. Sağlıklı kilo vermek isteyen her kişi beslenme alışkanlıklarına da dikkat etmelidir. Beslenme alışkanlıklarının yanında düzenli spor egzersiz ile kilonun kontrollü olması sağlanmalıdır. Rasping yöntemi bölgesel olarak incelme sağlamaktadır. Vücutta biriken yağın vücuttan atılması yöntemidir. Rasping yöntemi bir uzman ile kısa sürede bölgesel incelme yapılmaktadır. Kilonun kontrollü olması için de kişi beslenme alışkanlıklarını değiştirerek spor yaparak bu kilosunu desteklemelidir.

Rasping incelme fayda sağlar mı ?

Rasping uygulamasının ilk seansından itibaren gözle görülür incelme 3-6 cm olmaktadır. Bu yöntem sonrasında kişi daha sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başlayabilmektedir. Rasping bölgesel incelme yöntemi seans seans devam eden bir uygulama yöntemi olduğu için kişiler ilk uygulama sonrasında diğer seansa gelene kadar beslenme alışkanlıklarına da dikkat etmeleri gerekmektedir. Kişi spor ve düzenli beslenme ile uygulamayı desteklemelidir. Her uzmanın belirttiği gibi bol su tüketimi de kişilere önerilmektedir. Kişi bu uygulama sonrasında daha sıkı daha fit ve orantılı bir vücuda kavuşmaktadır.

İğnesiz Dolgu

  • Hyaluron Kalemi tam olarak nedir?


  • Hyaluron Pen, insan derisine Hyaluron Asit karışımını başlatmak için yeterli basınç oluşturmayı sağlayan oldukça bir cihazdır. Bununla birlikte, dudak dolgusunda mucize bir çözümdür. Anti-ageing ve güzellik söz konusu olduğunda insan cildine oldukça hayati olan sıvıyı transfer eden bir cihazdır.  Hyaluron Pen ile yüzün farklı bölgelerinde çok iyi sonuçların elde edilir....

    whatsapp

    © . All Rights Reserved. Design by Bilişm Noktası